Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Maverjuve
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: Jadowniki/Kraków
Offline
#
3717
30.07.2011, 23:30
Byle nie Gargula... kazdy, byle nie on :@ Nie zagral dzis nic, ani jednego podania ktore pomoglo otworzyc droge do bramki. Zaraz zostane zagryziony, ale nie przekonuje mnie on, mowiac kolokwialnie.
Maverjuve
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Maverjuve
Znajdź inne posty napisane przez Maverjuve