|
WIESZ KTO TO JEST BŁAZEN .......masz namysli STANCZYKA . Czy Wy naprawde widzicie jakąs koncepcje w transferach Wisły tego lata np Diaz.
Ale ja nie płacze z powodu remisu z Widzewem . Szlak mnie trafia jak ludzie opowiadaja bajki o jakisi koncepcjach ,zasłonach dymnych i przemyslanej strategi transferowej ,albo wieloetaowej budowie zespołu. JAK TO SIĘ MA DO TEGO CO TRĄBIŁ BASAŁAJ Z WALCEM ZE WISŁA MA BYC TRAMPOLINA DLA MŁODYCH PIŁKARZY .....WIEM WIEM JAK AWANSUJEMY DO L.M TO DOPIERO BEDZIE A JAK ODPADNIEMY W SRODE TO CO WTEDY KOLEJNA REWOLUCJA .
Ostatnio edytowane przez Markus : 31.07.2011 o godz. 13:07.
|