Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4216
Stary 30.07.2011, 23:25
WIESZ KTO TO JEST BŁAZEN .......masz namysli STANCZYKA . Czy Wy naprawde widzicie jakąs koncepcje w transferach Wisły tego lata np Diaz.

Ale ja nie płacze z powodu remisu z Widzewem . Szlak mnie trafia jak ludzie opowiadaja bajki o jakisi koncepcjach ,zasłonach dymnych i przemyslanej strategi transferowej ,albo wieloetaowej budowie zespołu. JAK TO SIĘ MA DO TEGO CO TRĄBIŁ BASAŁAJ Z WALCEM ZE WISŁA MA BYC TRAMPOLINA DLA MŁODYCH PIŁKARZY .....WIEM WIEM JAK AWANSUJEMY DO L.M TO DOPIERO BEDZIE A JAK ODPADNIEMY W SRODE TO CO WTEDY KOLEJNA REWOLUCJA .
Ostatnio edytowane przez Markus : 31.07.2011 o godz. 13:07.
Odpowiedz cytując