Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23044
Stary 30.07.2011, 23:21
Poszukuje klubu w Krakowie do zrobienia imprezy zamkniętej. Tylko jeszcze nie wiem jak to będzie organizowane. Albo w 3-4 osoby dla ~200 osób, albo sam bym robił lub w 2 osoby w jakimś klubie (czy lokalu wtedy) dla ~40-70 osób.

Poleci coś jakieś takie miejsce, w miare dogodne do zabawy no i takie żeby jakoś nie było za drogie (zarówno wynajem jak i alkohol)
Odpowiedz cytując