Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
JPnaStówe
Member
Od: 07.2009
Offline
#
3641
30.07.2011, 23:18
Witam odkupie po meczu do kolekcji bilet z meczu
Wisła Kraków
-Liteks Łowecz
dane na bilecie mogą być zamazane
zapraszam na priv !
JPnaStówe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JPnaStówe
Znajdź inne posty napisane przez JPnaStówe