Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12327
Stary 30.07.2011, 23:08
arytmetyk napisał(a):Wyświetl post
Kto oglądał wywiad po meczu z Milanem? Myślałem ze zlewa lekcje polskiego a tu taka miła niespodzianka.


Heh ladnie zmieszany byl ten komentor.

Robi z Milanem wywiad po angielsku,a tu nagle Milan mowi'Dzieku bogu"i redaktor zalapal ze mozna z nim po polsku

,fajnie to wyszlo
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując