arytmetyk napisał(a):

|
Kto oglądał wywiad po meczu z Milanem? Myślałem ze zlewa lekcje polskiego a tu taka miła niespodzianka.
|
Heh ladnie zmieszany byl ten komentor.
Robi z Milanem wywiad po angielsku,a tu nagle Milan mowi'Dzieku bogu"i redaktor zalapal ze mozna z nim po polsku

,fajnie to wyszlo
