Temat
:
[1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!!
Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
Od: 12.2007
Offline
#
37
30.07.2011, 23:01
Wiele osób pisze negatywnie o Wilku, ale tak na prawdę czego wy od niego oczekiwaliście? Jak na naszą ligę trzyma dobry poziom, a drugim Sobolem to on nigdy nie był i nie będzie.
kono
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kono
Znajdź inne posty napisane przez kono