Wyświetl pojedynczy post
kono
Member
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 30.07.2011, 23:01
Wiele osób pisze negatywnie o Wilku, ale tak na prawdę czego wy od niego oczekiwaliście? Jak na naszą ligę trzyma dobry poziom, a drugim Sobolem to on nigdy nie był i nie będzie.
Odpowiedz cytując