Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6602
Stary 30.07.2011, 22:36
Po EURO2012 nasza reprezentacja bedzie rozbita, a nowy selekcjoner bedzie mial 1 towarzyski mecz zeby to poukladac Dlatego lepiej z Anglikami grac w pazdzierniku/listopadzie, a potem w czerwcu(kiedy Angole beda mieli w nogach po 60-70 spotkan). Chociaz wiekszych szans nam nie daje, bo nie lezy nam taki silowy futbol i regularnie wtapiamy z nimi. I tak zadecyduja mecze z innymi, ale gdyby tak wygrac z wyspiarzami na narodowym...to byloby cos pieknego.
Odpowiedz cytując