|
Zgadzam się z Tobą - dobre zespoły rodzą się z bólach ale fajnie by było gdyby Wisła na dziś grała choć trochę lepiej(jeśli chodzi o jakość gry)To już jest ten czas gdzie te niuanse powinny być widoczne.
Mam nadzieje że im brakuje 1, 2 dobrych meczów 'na przełamanie' - nie w sensie że nagle będziemy grać jak Barca ale że to będzie lepiej wyglądało.
|