|
Jak dla mnie Maaskant za bardzo trzyma się nazwisk co robi Genkov,Kirm w pierwszej jedenastce tego zrozumieć nie mogę.Skoro mamy szeroką kadrę to trzeba jak najszybciej pozmieniać słabe ogniwa żeby np. taki Kirm zauważył że musi zapierdzielać aby być w pierwszej jedenastce.
|