Wyświetl pojedynczy post
Nader1906
Junior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23039
Stary 30.07.2011, 21:59



Wie ktoś co tu robi flaga Wisły Płock ?

Mecz Ventpilis - Crvena Zvezda, eliminacje LE.
"O moja Wisełko nigdy nie zdradzę Cię,
O moja Wisełko nigdy nie zdradzę Cię.
Inni Cię zdradzili, pasy polubili, ale ja nie!
Inni Cię zdradzili, pasy polubili, ale ja nie!... "
Odpowiedz cytując