Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4206
Stary 30.07.2011, 21:58
jak dla mnie to oni w ogóle sił nie mieli
ew. się oszczędzali baaardzo

choć z drugiej strony, patrząc na nasze mecze w zeszłym sezonie na wyjazdach, to schemat podobny, tyle, że nic nam nie wpadło, a zazwyczaj tak było i gra się układała
Odpowiedz cytując