Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
1986
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
3714
30.07.2011, 21:57
K4millo
napisał(a):
grali rezerwoym składem.
No i myśmy też powinni w takim grać.. a juz napewno bez Meliksona.
Każdy inny wynik niż awans Wisły oznacza pożegnanie z panem Maaskantem.
STOŁECZNE KRÓLEWSKIE MIASTO KRAKÓW
TYLKO WISŁA
Anty Jude
1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 1986
Znajdź inne posty napisane przez 1986