Wyświetl pojedynczy post
1986
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3714
Stary 30.07.2011, 21:57
K4millo napisał(a):Wyświetl post
grali rezerwoym składem.

No i myśmy też powinni w takim grać.. a juz napewno bez Meliksona.


Każdy inny wynik niż awans Wisły oznacza pożegnanie z panem Maaskantem.
STOŁECZNE KRÓLEWSKIE MIASTO KRAKÓW


TYLKO WISŁA
Anty Jude
Odpowiedz cytując