Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3713
Stary 30.07.2011, 21:54
No i proszę: wystarczyły dwa mecze bez Patryka i już we wszystkich proponowanych jedenastkach. Co jest - nie podoba się gra z klepy?


Zamiana Genkova na Bitona może mieć sens, zwłaszcza, że Bułgarzy nie znają go tak dobrze jak Cwetana. W obronie jedyną zmianą w stosunku do poprzedniego meczu może być Pajlić za Juniora. Oby tylko Bunoza został nam oszczędzony, bo nas Bułgarzy rzutami wolnym spod pola karnego nakryją, a i karny przy tym drwalu jest niewykluczony.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując