TymonPRO napisał(a):

|
W narodzie optymizm,według mnie nie mamy większych szans,szczególnie patrząc na to jak obecnie gramy ale do tych eliminacji jeszcze trochę czasu więc się wstrzymam z ocenieniem realnych szans
|
Ależ oczywiście, że szanse na zakwalifikowanie się do mistrzostw są bliskie zeru. Sukcesem będzie dostanie się do baraży, uciułanie punktów do rankingu i czekanie na lepsze czasy. Tego raczej dotyczy ten 'optymizm w narodzie'