Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4203
Stary 30.07.2011, 21:34
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Z reguły nie nabieram się na tego typu prowokację, ale zapytam, zanim Ci dam ignora, kogo byś widział za Maaskanta
cenię sobie ludzi, którzy mało gadają, a o ich pracy świadczą jej efekty w myśl zasady "ciszej jedziesz, dalej zajedziesz"

ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
nie jestem pewien, wydaje mi się, że wolisz "mieć racje" i "być najmądrzejszym"
no to fajnie, ze wiesz o mnie więcej niż ja - zaczynasz mnie przerażać
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 30.07.2011 o godz. 21:52.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując