Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4202
Stary 30.07.2011, 21:28
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Gra hujowa czy ci sie to podoba czy nie.
A kiedy nie była chujowa?Bo w pucharach to jakoś 9 lat temu a w lidze ze 6(z półroczną przerwą po przyjściu Skorży)

Dziś możliwości jest kilka

-trener jest słaby
-grajki są słabe
-jedno i drugie
-trza jeszcze poczekać

Maaskant jak dla mnie robi wrażenie bardzo dobrego trenera - jest inteligentny,pracowity i ma charyzmę.Powinien też być dobrym taktycznym specem , tyle że na dziś to robi wrażenie i powinien.Ciężko powiedzieć jak jest na prawdę

Na pewno jest pierwszym trenerem który jest o krok od tego by Wisła w końcu w pucharach zarobiła jakiś przyzwoity pieniądz, jak się uda czyli jak przejdziemy Litex - to pewnie zostanie tu przynajmniej do końca roku więc coś więcej będzie można powiedzieć.
ps był już taki co był o krok i to od LM - mam nadzieje że to się nie powtórzy ale patrząc na naszą grę , odpadnięcie z Litexem jest całkiem realne.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując