Wojtas napisał(a):

|
Jak dla mnie to wogole nieistotne.Przeciez widac ze oni sa zgrani ,tworza zespoł ,wiec nawet jak ktorys odejdzie to napewno ktos wskaukuje na jego miejsce-nie ma wakutu.
|
Właśnie na prawej obronie mają problem, bo dzisiaj grał tam ten nowy środkowy obrońca Josse i słabo wypadł. Ewentualnie może tam grać inny środkowy obrońca Bodurow. Tak więc jest to znaczne osłabienie Liteksu.