Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3712
Stary 30.07.2011, 21:20
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Jak dla mnie to wogole nieistotne.Przeciez widac ze oni sa zgrani ,tworza zespoł ,wiec nawet jak ktorys odejdzie to napewno ktos wskaukuje na jego miejsce-nie ma wakutu.
Właśnie na prawej obronie mają problem, bo dzisiaj grał tam ten nowy środkowy obrońca Josse i słabo wypadł. Ewentualnie może tam grać inny środkowy obrońca Bodurow. Tak więc jest to znaczne osłabienie Liteksu.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując