Pablo84 napisał(a):

Spokojnie, nie ma co się denerwować.Ja posłuchałem mądrego człowieka i używam opcji "ignoruj", dzięki temu ne muszę czytać bredni-gorąco polecam.
Trzeba sobie uzmysłowić, że są .....mnej rozgarnięci kibice i Ci bardziej rozgarnięci.Ci pierwszi zawsze będą pluć jadem, bo taka ich natura.
|
Cóż, chyba trzeba zacząć używać tej opcji. Choć zawsze mam trudność w zaakceptowaniu faktu, że ktoś mieniący się kibicem Wisły nie używa zupełnie funkcji "zdrowy rozsądek".