Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4200
Stary 30.07.2011, 21:14
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, nie ma co się denerwować.Ja posłuchałem mądrego człowieka i używam opcji "ignoruj", dzięki temu ne muszę czytać bredni-gorąco polecam.
Trzeba sobie uzmysłowić, że są .....mnej rozgarnięci kibice i Ci bardziej rozgarnięci.Ci pierwszi zawsze będą pluć jadem, bo taka ich natura.
Cóż, chyba trzeba zacząć używać tej opcji. Choć zawsze mam trudność w zaakceptowaniu faktu, że ktoś mieniący się kibicem Wisły nie używa zupełnie funkcji "zdrowy rozsądek".
Odpowiedz cytując