Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4197
Stary 30.07.2011, 21:08
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
no jasne! beznadziejny trener! tylko po cholerę zdobył to mistrzostwo, nie daj Bóg wepchnie się do Ligi Mistrzów albo Europejskiej, tragedia ! Wredny typ.

Życzę Wam wszyskiego najgorszego kolego dynek.pl i kolego dariook.

Życzę Wam, żeby Maaskant wprowadził Wisłę do LM!
Ja sobie i Tobie też tego życzę i żeby nie bylo zmiany trenera we wrześniu
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując