ociec Ciemka napisał(a):

no jasne! beznadziejny trener! tylko po cholerę zdobył to mistrzostwo, nie daj Bóg wepchnie się do Ligi Mistrzów albo Europejskiej, tragedia ! Wredny typ.
Życzę Wam wszyskiego najgorszego kolego dynek.pl i kolego dariook.
Życzę Wam, żeby Maaskant wprowadził Wisłę do LM!
|
Przecież wiesz o tym, że wszyscy kibice Wisły o tym marzą, więc nie potrzebnie się na chłopaków spinasz.
Po prostu napisali o swoich obawach i ja im się nie dziwie.
Styl, jaki prezentujemy, nie napawa optymizmem, nie można wiecznie jechać na szczęściu, bo w IV rundzie może się po prostu skończyć.
A niestety, progresu w grze Wisły nie widać od pół roku - te same błędy, nic się nie zmienia.
I fakt zdobycia mistrza nic tu nie zmieni, bo wystarczy, że Lech, Legia czy Polonia nie będą grać takiej kichy jak w zeszłym sezonie i nawet na pudle może nas zabraknąć. Czego oczywiście ani Wam, ani sobie nie życzę.
Ale dajcie mi jakieś przesłanki, że jesteśmy na dobrej drodze. Bo ja na razie takowych nie widzę.