Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4195
Stary 30.07.2011, 21:02
ociec Ciemka napisał(a):Wyświetl post
no jasne! beznadziejny trener! tylko po cholerę zdobył to mistrzostwo, nie daj Bóg wepchnie się do Ligi Mistrzów albo Europejskiej, tragedia ! Wredny typ.

Życzę Wam wszyskiego najgorszego kolego dynek.pl i kolego dariook.

Życzę Wam, żeby Maaskant wprowadził Wisłę do LM!
Spokojnie, nie ma co się denerwować.Ja posłuchałem mądrego człowieka i używam opcji "ignoruj", dzięki temu ne muszę czytać bredni-gorąco polecam.
Trzeba sobie uzmysłowić, że są .....mnej rozgarnięci kibice i Ci bardziej rozgarnięci.Ci pierwszi zawsze będą pluć jadem, bo taka ich natura.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 30.07.2011 o godz. 21:06.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując