ociec Ciemka napisał(a):

no jasne! beznadziejny trener! tylko po cholerę zdobył to mistrzostwo, nie daj Bóg wepchnie się do Ligi Mistrzów albo Europejskiej, tragedia ! Wredny typ.
Życzę Wam wszyskiego najgorszego kolego dynek.pl i kolego dariook.
Życzę Wam, żeby Maaskant wprowadził Wisłę do LM!
|
Spokojnie, nie ma co się denerwować.Ja posłuchałem mądrego człowieka i używam opcji "ignoruj", dzięki temu ne muszę czytać bredni-gorąco polecam.
Trzeba sobie uzmysłowić, że są .....mnej rozgarnięci kibice i Ci bardziej rozgarnięci.Ci pierwszi zawsze będą pluć jadem, bo taka ich natura.
