Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4190
Stary 30.07.2011, 20:44
Koledzy , kiedy niektórzy sie wkoncu obudza z tym Maaskantem? To niema znaczenia czy go lubie czy nie ale od zawsze niestety tak twierdzilem i twierdzic bede, on jest slaby i tyle.

Bardzo prawdopodobne ze taki sezon jak porzedni sie nie powtórzy wiec pomyslmy gdzie on nas z taka grą dowiezie? Pewnie za puchary a pozniej wroci walic smuty do Holandii.

Po roku czasu, mając do dyspozycji piłkarzy jakich chcial to baaardzo zenująco to wyglada. Wszystko co złe zacieraja smieszne wyniki które osiaga a szkoda...

Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
A widzisz, ja widzę pomysł na grę, niema dzid na Genkova tylko próbują konstruować akcje, że im nie wychodzi? Zapewne z czterema Chavezami w obronie i czterema Meliksonami w pomocy było by dużo łatwiej
Koleś ty to dopiero Pokemon jestes! Walisz jakąś zjebaną propagande! Czasy PRL sie juz dawno skonczyly! Ogladnij moze mecz na innym kanale albo sprwdz czy przypadkem płytka ci nie idzie!

Gra hujowa czy ci sie to podoba czy nie.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 30.07.2011 o godz. 20:55.
Odpowiedz cytując