Temat
:
[1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!!
Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
Od: 08.2010
Offline
#
226
30.07.2011, 20:21
prezes85
napisał(a):
Ten mecz miał tak wyglądać . Zero z tyłu i nie zmęczyć się przed rewanżem z Litexem. Odrobim te 2 punkty jak tylko przejdziemy Litex
Amica też tak myślała w zeszłym roku.
Elefant
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Elefant