Temat
:
[1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!!
Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
215
30.07.2011, 20:00
Nunez był wystawiony ewidentnie jako defensywny pomocnik, ta rola mu nie leży. Bardziej z przodu musi być ustawiany. Zdecydowanie lepiej to wyglądało gdy od 80 min wyszliśmy wyżej.
HEDu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HEDu
Znajdź inne posty napisane przez HEDu