Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3698
Stary 30.07.2011, 19:52
No to nie ma co kombinowac ze składem na mecz z Litexem.

Pareiko - Lamey, Chavez, Jaliens, Diaz - Wilk, Sobolewski, Melikson - Malecki, Kirm, Biton

EDIT:
Nie zadawaj głupich pytan - Biton wiecej zrobil od Gienka grajac 23 minuty niz ten przez 3 mecze o stawke a dlaczego Kirm? Bo Maaskant go chwali a jak nie ma Ilieva to na 100% On zagra
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 30.07.2011 o godz. 20:06.
Odpowiedz cytując