Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 30.07.2011, 19:40
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
Jak jesteś zadowolony z remisu z potęgą z Łodzi, to gratuluję.

A poza tym napisałem " I jeszcze Kirm. Zespół przegrywa, a kto schodzi ? Melikson." W ty zdaniu chciałem wyrazić dezaprobatę dla decyzji naszego trenera. Przegrywamy, a on zmienia nasz motor napędowy, a zostawia piłkarza po urazie, od którego odbija się piłka.
Dla mnie Melikson nic specjalnego w tzm meczu nie pokazał, szarpał, dryblował ale za wiele to z tego nie wychodziło. Nie nie jestem zadowolony z remisu i nie o wyniku pisałem tylko o zmianie która moim zdaniem była dobra
Cytat:
Było jeszcze chyba z 15 minut meczu, a jest to raczej wystarczający czas, żeby wbić Widzewowi dwie bramki. Z Meliksonem byłoby zdecydowanie łatwiej.
Tak to czemu w momencie zmiany nie wygrywaliśmy 8:0, przecież mieliśmy ok 70 min
Odpowiedz cytując