Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#206
Stary 30.07.2011, 19:37
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
Jak jesteś zadowolony z remisu z potęgą z Łodzi, to gratuluję.

A poza tym napisałem " I jeszcze Kirm. Zespół przegrywa, a kto schodzi ? Melikson." W ty zdaniu chciałem wyrazić dezaprobatę dla decyzji naszego trenera. Przegrywamy, a on zmienia nasz motor napędowy, a zostawia piłkarza po urazie, od którego odbija się piłka. Było jeszcze chyba z 15 minut meczu, a jest to raczej wystarczający czas, żeby wbić Widzewowi dwie bramki. Z Meliksonem byłoby zdecydowanie łatwiej.
Mijasz się z prawdą. Melikson zszedł, gdy było 0-0. I chyba nie tak trudno domyśleć się powodów zmiany - miał zagrać do ~70 min. i zejść, a że się do tej pory nie udało zamienić jego obecności na boisku na prowadzenie...
Odpowiedz cytując