rabi86 napisał(a):

Jak jesteś zadowolony z remisu z potęgą z Łodzi, to gratuluję.
A poza tym napisałem " I jeszcze Kirm. Zespół przegrywa, a kto schodzi ? Melikson." W ty zdaniu chciałem wyrazić dezaprobatę dla decyzji naszego trenera. Przegrywamy, a on zmienia nasz motor napędowy, a zostawia piłkarza po urazie, od którego odbija się piłka. Było jeszcze chyba z 15 minut meczu, a jest to raczej wystarczający czas, żeby wbić Widzewowi dwie bramki. Z Meliksonem byłoby zdecydowanie łatwiej.
|
Chciałbym Ci przypomnieć że Melikson w lidze może nam wygrać jeszcze 35 następnych meczów. Przed nim ważniejszy mecz, ten za trzy dni.