Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 30.07.2011, 19:37
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
Jak jesteś zadowolony z remisu z potęgą z Łodzi, to gratuluję.

A poza tym napisałem " I jeszcze Kirm. Zespół przegrywa, a kto schodzi ? Melikson." W ty zdaniu chciałem wyrazić dezaprobatę dla decyzji naszego trenera. Przegrywamy, a on zmienia nasz motor napędowy, a zostawia piłkarza po urazie, od którego odbija się piłka. Było jeszcze chyba z 15 minut meczu, a jest to raczej wystarczający czas, żeby wbić Widzewowi dwie bramki. Z Meliksonem byłoby zdecydowanie łatwiej.
Chciałbym Ci przypomnieć że Melikson w lidze może nam wygrać jeszcze 35 następnych meczów. Przed nim ważniejszy mecz, ten za trzy dni.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując