|
Gramy beznadziejnie w odbiorze i jako formacja nasza defensywa to jeden wielki ser szwajcarski. Nie można cały czas liczyć na Meliksona. Nie widać zapowiadanej w grze jakości - jesteśmy nieprzygotowani fizycznie do sezonu. Katastrofalny środek pola z Wilkiem I Nunezem na czele, podobnie skrzydła - przepraszam ale Iliev od 2 spotkań gra straszną kichę. W środę wszystkie nasze braki zostaną obnażone jak zresztą za tydzień także.
|