Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4184
Stary 30.07.2011, 19:23
Mam nadzieje, ze ktoś na konferencji prasowej poruszy temat przygotowania fizycznego druzyny. Chętnie przeczytam co powie na ten temat Maaskant. Przesadził z treningiem? Wyglądamy równie mizernie jak u Kasperczaka w meczu z Karabachem. Od 1 meczu ze Skonto mineło z 3 tygodnie i nie widać nawet odrobiny poprawy w tym względzie.
Odpowiedz cytując