Wyświetl pojedynczy post
Semper Fidelis 1985
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4181
Stary 30.07.2011, 19:15
A widzisz, ja widzę pomysł na grę, niema dzid na Genkova tylko próbują konstruować akcje, że im nie wychodzi? Zapewne z czterema Chavezami w obronie i czterema Meliksonami w pomocy było by dużo łatwiej

Merkury napisał(a):Wyświetl post
Piszesz sam o sobie
Nie, o Tobie
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 30.07.2011 o godz. 19:21.
Odpowiedz cytując