Wyświetl pojedynczy post
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 30.07.2011, 19:11
Po pierwsze Małek jak zwykle... rzuty wolne z dupy.
Po drugie Nunez - tyle strat w środku pola dawno nie widziałem.

Niech się teraz odezwą Ci co tak jechali po tych, którym nie podobała się gra z Litexem. Co jest lepiej?. Raczej nie.
Niektórzy patrzą bardzo krótkowzrocznie. Jest dobry wynik, to gra nie jest ważna. Właśnie, że jest.

I jeszcze Kirm. Zespół przegrywa, a kto schodzi ? Melikson.
Ostatnio edytowane przez rabi86 : 30.07.2011 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując