Temat
:
[1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!!
Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa
Offline
#
177
30.07.2011, 19:11
Sa zle przygotowani, rany boskie, kto to tak pierdzielil
Dla mnie Wilk, Nunez, Genkov, i KIRM ławka !!! NIe rozumiem, czemu trener trzymal Kirma ? Chyba po to aby sie przkonwac by go nie wystawiac z bulgarami ....
Fugiel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Fugiel
Znajdź inne posty napisane przez Fugiel