|
Biton Guła dobre zmiany, widać było że Bitonowi się chce, Guła też pare klepek miał, nawet zmiana Boguskiego dobra bo asyste zaliczył.
W obronie Chavez zdecydowanie najlepszy + Lamey.
Jak dla mnie najwiekszy minus dziś to skrzydła: Iliev + Kirm. Kirm słabiutko, Iliev pare razy szarpnął ale zdecydowanie za mało. Kirm miał tylko jedną (!) dobrą akcje po której Genkov mógł strzelić. Co do Genkova... kompletny brak formy (miejmy nadzieję że będzie z nim jak w tamtym sezonie)
Do tego środek pola też dziś się nie popisał (brak Radka)
|