Semper Fidelis 1985 napisał(a):

Chłopie jak Ci coś nie pasuje, to nie czytaj, a nie obrażaj ludzi . Chyba wiesz, że kibicowanie drużynie nie polega tylko na ślepym wpatrywaniu się na wydarzenia na boisku. Jeśli Tobie się dziasiaj wszystko podobało, to gratuluję. Nie rozumiem dlaczego jak ktoś ma swoje zdanie i zależy mu na dobru Wisły nie może jej krytykować. Najlepiej tylko chwalmy.
Zgadzam się z kimś wyżej, że po roku obecności Maaskanta nie widać tej holenderskiej myśli. I znowu to nieszczęsne przygotowanie do sezonu kuleje.
I jeszcze zmana Meliksona. Fajnie, że już piłkarze są tak zmęczeni, że nie mają siły zagrać dwóch spotkań w ciągu tygodnia