Wyświetl pojedynczy post
Filippo
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 30.07.2011, 19:03
To nie było oszczędzanie sił na Litex...Po prostu nasi grają na ołowianych nogach. W Łoweczu też poruszali się jak muchy w smole. Mijają kolejne tygodnie, a "świeżość" nie wraca, gramy w jednostajnym, wolnym tempie, bez przyspieszenia i pomysłu. Fizycznie druzyna wygląda beznadziejnie, wiec i dobrej gry być nie może.
Odpowiedz cytując