|
Szału nie było, ale pocieszające jest to że grając relatywnie słabo drużyna nie przegrywa. Nie grało 3 podstawowych graczy, a mimo to nikt nie załamywał rąk. Co więcej 3 kolejnych dobrych zawodników weszło z ławki. Nie wiem, czy zaczniemy grać efektownie, tak jakby wszyscy tego chcieli, ale jestem przekonany, że będzie kolejne mistrzostwo, (grając jesienią w pucharach) dzięki długiej ławce.
|