Wyświetl pojedynczy post
zibi2000
Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.07.2011, 19:03
Szału nie było, ale pocieszające jest to że grając relatywnie słabo drużyna nie przegrywa. Nie grało 3 podstawowych graczy, a mimo to nikt nie załamywał rąk. Co więcej 3 kolejnych dobrych zawodników weszło z ławki. Nie wiem, czy zaczniemy grać efektownie, tak jakby wszyscy tego chcieli, ale jestem przekonany, że będzie kolejne mistrzostwo, (grając jesienią w pucharach) dzięki długiej ławce.
Odpowiedz cytując