Temat
:
[1 kolejka] Widzew - Wisła 30.07.2011 godz. 18:00 czyli rusza liga !!!
Wyświetl pojedynczy post
Kibic1928
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
159
30.07.2011, 19:00
Mówcie co chcecie - że wynik najważniejszy itd itd, ale z taka grą wyniki szybko się skończą, na szczęściu bazować nie można. Obrona to jest tragedia, ale to wiedzieliśmy już po meczu z Litexem.
Kibic1928
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kibic1928
Znajdź inne posty napisane przez Kibic1928