Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15026
Stary 30.07.2011, 18:59
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Czyli mozna stwierdzic ze Wisla miala kupe szczescia ze zremisowala? Tak to moim zdaniem wygladalo.

Nie smieje sie bo my jutro mozemy zagrac gorzej, po prostu stwierdzam co widzialem, a widzialem mizerie straszliwa.
Dobrze widzisz, padaka straszna.
Biegali jakby mieli nasrane w portkach.
Może to problem z motywacją, mam nadzieje, że suszarka w szatni po meczu zadziała.
Na dzień dzisiejszy 4 słaby mecz Wisły w tym sezonie. Mając tylu kreatywnych piłkarzy nie potrafimy sobie stworzyć z Skonto czy dzisiaj 3-4 stuprocentowych sytuacji. Tak to widzę.
Odpowiedz cytując