|
Olali to... żenada! Jak tak można?
Jak widziałem jak sie ruszali, to krew zalewała... rozumiem oszczędzanie się, ale wpuscił by rezerwowych ktorzy by walczyli o miejsce i wygrali bez problemu... masakra.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
✪✪✪✪ ✰✰✰✰
|