kreseq napisał(a):

Czyli mozna stwierdzic ze Wisla miala kupe szczescia ze zremisowala? Tak to moim zdaniem wygladalo.
Nie smieje sie bo my jutro mozemy zagrac gorzej, po prostu stwierdzam co widzialem, a widzialem mizerie straszliwa.
|
Poczatek sezonu - mozemy sie martwic gra a nie wynikami