Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15023
Stary 30.07.2011, 18:56
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Czyli mozna stwierdzic ze Wisla miala kupe szczescia ze zremisowala? Tak to moim zdaniem wygladalo.

Nie smieje sie bo my jutro mozemy zagrac gorzej, po prostu stwierdzam co widzialem, a widzialem mizerie straszliwa.
Poczatek sezonu - mozemy sie martwic gra a nie wynikami
Odpowiedz cytując