Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
vabanq
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15021
Stary 30.07.2011, 18:48
szczepek19 napisał(a):Wyświetl post
ja pier**le takie sędziowanie...
Seedziowanie? Chlopak, jakby grali jak powinni to mielibysmy w dupie sedziowanie, Wisla gra BARDZO SLABO i widzewowi sie to zwyciestwo niestety nalezalo bardziej niz nam.. i to jest smutne i przed sroda mam nadzieje ze to bedzie dla nich kubel zimnej wody.
Edytka: Dobrze,ze remis, ale gra bardzo slaba
Ostatnio edytowane przez vabanq : 30.07.2011 o godz. 18:55.
www.wislaszaliki.pl.tl
Kalwaria Bezżydowska
Odpowiedz cytując