szczepek19 napisał(a):

|
ja pier**le takie sędziowanie...
|
Seedziowanie? Chlopak, jakby grali jak powinni to mielibysmy w dupie sedziowanie, Wisla gra BARDZO SLABO i widzewowi sie to zwyciestwo niestety nalezalo bardziej niz nam..

i to jest smutne i przed sroda mam nadzieje ze to bedzie dla nich kubel zimnej wody.
Edytka: Dobrze,ze remis, ale gra bardzo slaba