Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12319
Stary 30.07.2011, 18:01
Dobra ale chyba oczywiste dla wszystkich było, że chodzi o rozgrywki krajowe w Serbii. Czy PZPN ma podpisaną jakąś umowę z ichniejszym odpowiednikiem, żeby respektować ich orzeczenia ?
Odpowiedz cytując