JOSE 841 napisał(a):

|
Co do Coca Coli to ma już umowę z Jagiellonią i Pogonią .A co do nowych stroi to możliwe że Wisła dostanie coś w stylu Olimpique Lyon.Może nie będą takie same ale mogą być bardzo podobne zwłaszcza do tych bialych z niebiesko czerwonym pasem.Ciekawe tylko czy biała gwiazda na strojach Wisły jest jeszcze w grze czy już ostateczna decyzja zapadła co białej gwiazdy na nowych strojach.Ostatnio Carlsberg się mocno reklamuje więc może chodziło o Carlsberga a nie o Coca Colę
|
Pisałem już o tym na tym forum - umowy z Coca-Colą nie znaczą NIC oprócz tego, że kopacze chłepcą "colowego" Powerade'a zamiast Gatorade ze stajni Pepsi. I na tym się ich wielka "umowa" kończy
