Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gercu
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15017
Stary 30.07.2011, 16:54
manian napisał(a):Wyświetl post
Osobiście wole 5-10 sekund opóźnienia w reakcji sędziego, niż żeby miał skrzywdzić któraś z drużyn i wypatrzeć wynik.
A co by miał w tym wyniku "wypatrzeć"?
Odpowiedz cytując