Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
Od: 03.2005
Offline
#
19401
30.07.2011, 16:48
Już teraz na VIPowskich i SkyBoxach jest alkohol
Ostatnio jak byłem podawali wino
A co do murka - nie poprawili. Mało tego, część osób siedzi na vipowskich fotelach a część...na zwykłych składanych, które są bliżej murka!
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Sinoos
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sinoos
Znajdź inne posty napisane przez Sinoos