!!IRIVER!! napisał(a):

|
Karny dla Ruchu, mimo, że słuszny, to decyzja podjęta po parunastu sekundach. Poza tym, powinien być powtórzony, bo dwóch kopaczy wbiegło w pole karne, zanim oddany został strzał. Generalnie, sędziowie nie mieli najlepszego dnia, ale wygrana Ruchu (patrząc z perspektywy tylko drugiej połowy) zasłużona.
|
Osobiście wole 5-10 sekund opóźnienia w reakcji sędziego, niż żeby miał skrzywdzić któraś z drużyn i wypatrzeć wynik. Oglądałem cały mecz i sędziowanie jak najbardziej poprawne. Pełna zgoda że wygrana Ruchu zasłużona, mecz na słabym poziomie ale to Ruch chciał bardziej wygrać.