Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zibi2000
Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15006
Stary 30.07.2011, 16:25
Junior_Battle napisał(a):
Wśród fanatyków Ruchu widziałem szalik w biało czerwone pasy...
-Resovią?
-ŁKS?
-Cracovia?
Znawcą tematu nie jestem, ale z tego co wiem to Ruch ma zgodę z Widzewem.
Odpowiedz cytując