Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zibi2000
Member
Od: 05.2004
Offline
#
15006
30.07.2011, 16:25
Junior_Battle
napisał(a):
Wśród fanatyków Ruchu widziałem szalik w biało czerwone pasy...
-Resovią?
-ŁKS?
-Cracovia?
Znawcą tematu nie jestem, ale z tego co wiem to Ruch ma zgodę z Widzewem.
zibi2000
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zibi2000
Znajdź inne posty napisane przez zibi2000