_gilardino_ napisał(a):

|
No mają parchy lepszy doping bo zbudowali im zadaszony w całości stadion ale do mnie bardziej przemawia to w jakich liczbach Ruch potrafi od wielu lat jeździć na wyjazdy mimo przeciętnych wyników, my jeszcze niedawno mogliśmy pomarzyć o takich wyjazdach. Ale wiem dla ciebie ważniejsze jest to że na Wisłę przyjdzie w Środę 15000 pikników i na tej podstawie oceniasz potencjał kibicowski ekipy.
|
niekoniecznie pikników, ale tych komercyjnych turystów, którzy kreują się na kibiców, bo dobry piknik nie jest zły
Ta grupa ludzi o której pisze to nie jest siła kibicowska... typowy piknik przynajmniej regulrnie chodzi na mecze i jest tym kibicem.
Kosa czerwień
