Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15004
Stary 30.07.2011, 16:22
_gilardino_ napisał(a):Wyświetl post
No mają parchy lepszy doping bo zbudowali im zadaszony w całości stadion ale do mnie bardziej przemawia to w jakich liczbach Ruch potrafi od wielu lat jeździć na wyjazdy mimo przeciętnych wyników, my jeszcze niedawno mogliśmy pomarzyć o takich wyjazdach. Ale wiem dla ciebie ważniejsze jest to że na Wisłę przyjdzie w Środę 15000 pikników i na tej podstawie oceniasz potencjał kibicowski ekipy.
niekoniecznie pikników, ale tych komercyjnych turystów, którzy kreują się na kibiców, bo dobry piknik nie jest zły

Ta grupa ludzi o której pisze to nie jest siła kibicowska... typowy piknik przynajmniej regulrnie chodzi na mecze i jest tym kibicem.

Kosa czerwień
Ostatnio edytowane przez palikot : 30.07.2011 o godz. 16:25.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując