Wyświetl pojedynczy post
cris21
Junior Member
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23032
Stary 30.07.2011, 16:18
Z którego rzędu ( druga kondygnacja ) na trybunie E najlepiej ogląda się mecz? Czy z dołu rzędy 1- 10 czy z góry 15-25?
Z góry wielkie dzięki
Odpowiedz cytując